Online casino en sportweddenschappen

Vegas Hero

Slots, crashgames, live dealers en sport in één account, met 200 gratis spins voor nieuwe casinospelers.

200 gratis spins
Storten vanaf €10
Klantenservice 24/7
Vegas Hero - main content

Vegas Hero is een online casino met sportsbook voor wie in euro of in crypto speelt. De spelbibliotheek loopt van videoslots en jackpots tot crash- en instantspellen, tafelspellen en een live afdeling met echte dealers. Sportfans wedden op voetbal, tennis, esports en virtuele sport, ook terwijl de wedstrijd bezig is.

Bij een eerste storting vanaf €20 bepaal je zelf wat je krijgt: 100% bonus tot €500 met 200 gratis spins in het casino, of 100% tot €100 voor sportweddenschappen.

Kerngegevens van Vegas Hero

SpellenDuizenden casinospellen, honderden daarvan live
SportsbookVooraf en live, meer dan 50.000 live evenementen per maand
Welkomstbonus100% tot €500 + 200 gratis spins, of 100% tot €100 voor sport
Crypto-welkomstbonus200% tot 3.000 USDT
StortenVanaf €10 met kaart, Bancontact, Revolut, Mifinity of crypto
OpnemenVerwerkt binnen 3 werkdagen
Opnamelimiet€500 tot €1.500 per dag, afhankelijk van je VIP-niveau
Cryptomunten11, waaronder Bitcoin, Ethereum en USDT
VIP-programma5 niveaus
OndersteuningLive chat en e-mail, 24 uur per dag
Minimale leeftijd18 jaar

Vegas Hero in Nederland: wat je krijgt

Met één account speel en wed je op de hele site. Zo is het aanbod verdeeld:

  • Casinolobby – videoslots, Megaways, Bonus Buys, jackpots en snelle arcade- en crashspellen.
  • Live afdeling – roulette, blackjack, baccarat en poker met dealers, naast spelshows met bonusrondes.
  • Sportsbook – wereldwijde competities, esports en virtuele sport, met live odds tijdens de wedstrijd.
  • Promotiepagina – welkomstbonussen, herlaadacties, cashback en toernooien zoals de Spinoleague.
  • Winkel en VIP – Munten verdienen en inwisselen, uitdagingen en vijf VIP-niveaus.

Vegas Hero: zes kenmerken

Casinospellen bij Vegas Hero

De lobby is ingedeeld in categorieën, en de meeste spellen kun je eerst gratis in een demoversie draaien. Met echt geld spelen kan zodra je een account hebt.

Slots en jackpots

Videoslots met uiteenlopende thema's vullen het grootste deel van de lobby, aangevuld met Megaways en Bonus Buys. Progressieve jackpots en andere jackpotspellen hebben een eigen lobby met een rubriek Nieuwe Jackpots. Slots tellen voor 100% mee als je een bonus rondspeelt; jackpotslots zijn met bonusgeld niet te spelen.

Crash- en instantspellen

Naast slots zijn er arcade- en instantspellen die in een paar seconden klaar zijn. Crashtitels als Aviator, Chicken Road en Spaceman staan in de voorwaarden van Vegas Hero bij de spellen die niet meetellen voor de inzetvereiste van een bonus. Plinko telt voor 10%.

Tafelspellen

Blackjack, roulette en poker staan in een eigen categorie. Voor het vrijspelen van een bonus tellen tafel- en kaartspellen voor 0%.

Live casino

Aan de live tafels zitten echte dealers voor roulette, blackjack, baccarat, poker en dobbelspellen, en spelshows hebben een host en bonusrondes. Live spellen tellen voor 10% bij het rondspelen, Crazy Time, Dream Catcher en Monopoly voor 50%.

Spellen die per land verschillen

Providers kunnen landen uitsluiten. NetEnt-spellen en de slots Planet of the Apes, Vikings, Narcos en Street Fighter zijn in een aantal landen niet speelbaar, maar Nederland valt daar niet onder. De Universal Monsters-slots Dracula, Creature from the Black Lagoon en The Invisible Man zijn juist alleen in een beperkt aantal landen te spelen, waaronder Nederland.

Topspellen bij Vegas Hero

Spelontwikkelaars bij Vegas Hero

3 Oaks Gaming
3 Oaks Gaming
Amusnet
Amusnet
AvatarUX
AvatarUX
Aviator
Aviator
BGaming
BGaming
Belatra
Belatra
Betsoft
Betsoft
CQ9 Gaming
CQ9 Gaming
EVOPLAY
EVOPLAY
Endorphina
Endorphina
Evolution
Evolution
Evoplay
Evoplay
Hacksaw Gaming
Hacksaw Gaming
Microgaming
Microgaming
NetEnt
NetEnt
Novomatic
Novomatic
Onlyplay
Onlyplay
Play'n GO
Play'n GO
Playson
Playson
Popok Gaming
Popok Gaming
Pragmatic Play
Pragmatic Play
Relax Gaming
Relax Gaming
Slotmill
Slotmill
Slotopia
Slotopia
SmartSoft
SmartSoft
Spribe
Spribe
Thunderkick
Thunderkick
Winfinity
Winfinity
Yggdrasil
Yggdrasil

Sportweddenschappen en live wedden

Het sportsbook gaat verder dan voetbal en tennis: ook basketbal, ijshockey, darts, snooker, wielrennen, golf en boksen staan erin. Voor esports zijn er markten op CS2, Dota 2, League of Legends en Valorant, en virtuele sport loopt de hele dag door. Elke maand kun je live inzetten op meer dan 50.000 evenementen, met odds die tijdens de wedstrijd veranderen.

Je wedt enkelvoudig, in een combinatie, met een systeemweddenschap of met Bet Builder, vanaf €1 per inzet. Odds staan naar keuze decimaal, fractioneel of Amerikaans; de afrekening is altijd decimaal. Via Cash Out sluit je een weddenschap voortijdig af, en bij wedstrijden met het teken ‘2 goals payout’ wordt een 1X2-weddenschap van vóór de aftrap uitbetaald zodra je team twee goals voorstaat.

Bonussen bij Vegas Hero: het overzicht

Wat een bonus oplevert en hoe vaak je hem rondspeelt, verschilt per actie:

BonusVoor wieBedragRondspelen
Welkomstbonus casinoEerste storting vanaf €20100% tot €500 + 200 gratis spins35x storting + bonus, 40x winst spins
Welkomstbonus sportEerste storting vanaf €20100% tot €1006x storting + bonus
Crypto welkomstbonus casinoEerste storting vanaf 100 USDT200% tot 3.000 USDT40x storting + bonus
Crypto welkomstbonus sportEerste storting vanaf 20 USDT100% tot 200 USDT6x storting + bonus
Wekelijks HerladenMaandag tot donderdag, vanaf €20100 gratis spins40x winst
Weekend Herlaadbonus casinoVrijdag tot zondag, vanaf €2050% tot €600, + 66 spins vanaf €5035x storting + bonus
Wekelijkse herlaadbonus sportMaandag tot donderdag, vanaf €2075% tot €5008x storting
Cashback sportElke maandag10% tot €5003x

Een rekenvoorbeeld voor de casinobonus: stort je €100, dan krijg je €100 bonus, en zet je 35x €200 in, samen €7.000. Casinobonussen hebben daarvoor 10 dagen, sportbonussen 30. Zolang er bonusgeld meedoet, mag een inzet niet hoger zijn dan €100.

Aanmelden en inloggen

  1. Open het registratieformulier met de knop Registreren.
  2. Selecteer een welkomstbonus, voeg een eventuele promotiecode toe of kies voorlopig geen bonus.
  3. Stel je e-mailadres en wachtwoord in.
  4. Bevestig je leeftijd van minstens 18 jaar en ga akkoord met de algemene voorwaarden en het privacybeleid.
  5. Vul naam, geboortedatum, telefoonnummer en het adres in van het land waar je woont, en klik op Account Aanmaken.

Per persoon, huishouden, telefoonnummer, e-mailadres en IP-adres mag er maar één account bestaan. Inloggen doe je met je gebruikersnaam en wachtwoord, op de computer of in de browser van je telefoon.

Storten en opnemen

De kassa werkt in euro en met crypto. Bancontact, CBC en KBC zijn er alleen om te storten, Skrill alleen om op te nemen:

MethodeStortenOpnemen
Kaart€10 – €2.000€10 – €3.000
Bancontact€10 – €2.000–
CBC en KBC€10 – €5.000–
Revolut€10 – €5.000€10 – €5.000
Bankoverschrijving€10 – €5.000€10 – €5.000
Mifinity€10 – €2.500€10 – €2.500
Skrill–€10 – €5.000
Bitcoin€30 – €5.000€60 – €5.000
Overige crypto (10 munten)€10 – €5.000€20 – €5.000

Elke storting moet eerst één keer zijn ingezet voordat je opneemt. Opnameverzoeken behandelt de financiële afdeling binnen 3 werkdagen, van maandag tot en met vrijdag tussen 06:00 en 17:00 GMT, en er kunnen er hooguit 3 tegelijk openstaan. Per dag mag je op VIP-niveau 1 en 2 €500 opnemen, op niveau 5 €1.500.

Payments

Betaalmethoden voor Vegas Hero

American Express
American Express
Apple Pay
Apple Pay
AstroPay
AstroPay
Bancontact
Bancontact
Bank Transfer
Bank Transfer
Bitcoin
Bitcoin
Blik
Blik
Ethereum
Ethereum
Google Pay
Google Pay
IRIS
IRIS
Interac
Interac
Jeton
Jeton
Klarna
Klarna
Litecoin
Litecoin
Maestro
Maestro
Mastercard
Mastercard
Mifinity
Mifinity
MuchBetter
MuchBetter
Neosurf
Neosurf
Neteller
Neteller
PIX
PIX
PayPal
PayPal
Paysafecard
Paysafecard
Przelewy24
Przelewy24
Revolut
Revolut
SEPA
SEPA
Skrill
Skrill
Sofort
Sofort
Tether
Tether
Trustly
Trustly
Visa
Visa
Viva Wallet
Viva Wallet
iDEAL
iDEAL

VIP-programma en Munten

Vegas Hero zet je bij de start op VIP-niveau 1 en bepaalt je niveau daarna aan de hand van je activiteit over 90 dagen. Vanaf niveau 2 krijg je dagelijkse cashback op casinospel, van 3% tot €100 op niveau 2 tot 15% tot €400 op niveau 5. Niveau 3 brengt persoonlijke aanbiedingen en bespreekbare opnamelimieten, niveau 4 en 5 een persoonlijke VIP-manager. Een maand zonder actieve weddenschappen zet je terug op het laagste niveau.

Je krijgt één Munt per €10 die je op casinospellen inzet, 5% van elke storting in Munten, en meer via wekelijkse en eenmalige uitdagingen. In de Winkel worden ze bonusgeld, bonusspins of een gratis weddenschap. Per €100 aan casino-inzet krijg je ook een spin aan het Wheel of Fortune, met maximaal 3 per dag.

Mobiel spelen bij Vegas Hero

Op een smartphone of tablet open je Vegas Hero gewoon in de browser: de site is ontworpen voor mobiel en werkt op elk iOS- en Android-toestel met internet. Inloggen gaat met hetzelfde account, en van slots tot live wedden is alles beschikbaar.

Veiligheid bij Vegas Hero

Gevoelige gegevens worden versleuteld verstuurd, en het geld van spelers staat op aparte klantrekeningen die los staan van het geld van het bedrijf. Een Random Number Generator bepaalt de uitkomst van de casinospellen.

Tegen witwassen houdt Vegas Hero zich aan de 5e AML-richtlijn. Het casino kan je identiteit, adres en betaalmethode laten controleren; je stuurt de gevraagde stukken binnen 30 dagen, en de controle duurt normaal tot 10 dagen.

Klantenservice en klachten

De klantenservice antwoordt dag en nacht via live chat of [email protected], in verschillende talen, en het Helpcentrum beantwoordt veel vragen al vooraf. Een klacht die niet direct is opgelost, gaat schriftelijk naar [email protected]; binnen 10 dagen krijg je de uitkomst.

Verantwoord gokken

Speel met een vast budget, voor je plezier en niet om geld te verdienen, en jaag verlies niet na. Een pauze of zelfuitsluiting regel je via de klantenservice of [email protected]. GamCare, Gamblers Anonymous en Gambling Therapy bieden hulp bij gokproblemen. Wie jonger is dan 18, kan zich niet registreren.

Pluspunten & Minpunten om te kennen

Pluspunten

  • Gratis demoversie bij de meeste spellen
  • Esports zoals CS2 en Valorant
  • Dagelijkse cashback vanaf VIP-niveau 2
  • Munten en Wheel of Fortune bij casinospel
  • Live Cashback van 25% per week

Minpunten om te kennen

  • Crashgames als Aviator tellen 0% voor de inzetvereiste
  • Bonusinzet maximaal €100 per keer
  • Skrill en Neteller tellen niet voor bonussen
  • Sportbonus vraagt eerst 1x inzet van de storting
  • Maximaal 3 opnameverzoeken tegelijk
FAQ

Veelgestelde vragen over Vegas Hero

Wat voor site is Vegas Hero?

Een online casino met sportsbook. Je speelt er slots, jackpots, crash- en instantspellen, tafelspellen en live spellen, en je wedt op sport, esports en virtuele sport.

Hoe werkt de welkomstbonus van Vegas Hero?

Bij je eerste storting van minimaal €20 kies je de casinobonus van 100% tot €500 met 200 gratis spins of de sportbonus van 100% tot €100. De casinobonus speel je binnen 10 dagen 35x rond over storting plus bonus.

Welke betaalmethoden heeft Vegas Hero voor spelers in Nederland?

Storten kan met kaart, Bancontact, CBC, KBC, Revolut, bankoverschrijving, Mifinity en 11 cryptomunten, de meeste vanaf €10. Opnemen gaat naar kaart, bankrekening, Revolut, Skrill, Mifinity of crypto.

Tellen crashgames mee voor een bonus bij Vegas Hero?

Nee. Aviator, Chicken Road en Spaceman staan in de voorwaarden bij de spellen die 0% bijdragen aan de inzetvereiste. Slots tellen wel voor 100%.

Hoeveel kun je per dag opnemen bij Vegas Hero?

Op VIP-niveau 1 en 2 is dat €500 per dag, op niveau 3 €800, op niveau 4 €1.000 en op niveau 5 €1.500.

Werkt Vegas Hero op een telefoon?

Ja, in de browser van elk iOS- of Android-toestel met internet. Je logt in met hetzelfde account als op de computer.

Bijgewerkt op 2026-10-23